Styrelsen för Strandbadens Byaförening

Detta är styrelsen för Strandbadens Byaförening gällande från årsmötet den 1 augusti 2021. Tag gärna kontakt med oss när som helst om du har frågor eller önskemål gällande föreningens verksamhet.

OrdförandeKarl-Axel BarkentinKullagatan 175070-5861872kabarkentin@hotmail.com

Vice OrdförandeLivia Deak JönssonDannevangsvägen 22042-129634070-2381401livia.deak.jonsson@bredband.net

SekreterarePernilla MyrefeltDannevangsvägen 6042-349449070-3812784pernilla@myrefelt.se

KassörAdrian WallenholmTärnvägen 4042-333533070-6661535adrian@wallenholm.se

LedamotJan JurkiewiczTriftvägen 7042-331665jj@egecarpet.com

LedamotBarbro WalshKrapperupsvägen 21B042-344424barbrowalsh@hotmail.com

LedamotSigurd BergSkanörgatan 7042-343728070-623 7161monica.sigurd@hotmail.com

RevisorMarie-Louise LindströmKullagatan 171042-343749

RevisorDoris Fröjd BogrenKullagatan 175042-340858leif.bo@telia.com

ValberedningUlf Wallenholm042-343443ulf.wallenholm@hem.utfors.se

ValberedningLeif Bogren042-340858leif.bo@telia.com

Ordförande, Carl Hellberg, calle-hellberg@outlook.com
Fjällbackagatan 12, 070-654 40 01

Vice ordförande, Jan Jurkiewicz, janne.jz54@gmail.com
Triftvägen 7, 042-33 16 65, 070-554 30 76

Kassör, Monica Berg, monica.sigurd@hotmail.com
Skanörgatan 7, 070-534 37 49

Sekreterare, Kristina Hesselmark, kristinahesselmark@gmail.com
Krapperupsvägen 41 B, 073-156 47 06

Ledamot, Bengt Arvidsson, bengt@rosenhill.com
Trollskogsvägen 7, 073-550 79 95

Ledamot, Thomas Hillméus, thomjoh1@telia.com
Krapperupsvägen 7, 042-34 41 50, 0730-43 11 05

Ledamot, Jessica Wiklund, wiklund.jessica@gmail.com
T
ärnvägen 4, 073-504 58 80

-

Revisor, Anne Sofie Löhr, sofie@lohl.se
Bärnstensgatan 27, 070-844 25 25

Revisor, Bo Hallberg, bo.hallberg54@gmail.com
Bärnstensgatan 8, 070-833 17 81

-

Valberedning, sammankallande, Sanna Lindberg, susslan@icloud.com
Bärnstensgatan 36A, 070-775 56 06

Valberedning, Eva Almér, eva.almer@gmail.com
Tärnvägen 1, 070-482 82 18

Valberedning, Robert Ellingham, ellingham@live.se
Krapperupsvägen 15B, 073-348 05 56

Valberedning, Ulrica Kallin, ulrica.kallin@hotmail.com
Kullagatan 149 A, 070-855 22 41

-

Grannar mot Brott, Strandbaden
Kristina Hesselmark, kristinahesselmark@gmail.com
Krapperupsvägen 41 B, 073-156 47 06

Strand-Bulletinen
Ragnar Falck, ragnar.falck@falcks.eu
Kullagatan 188, 070-524 80 54